REGULAMIN XXII MEMORIAŁU IM. WŁODZIMIERZA SZELENBAUMA W BRYDŻU SPORTOWYM PAR NA PLATFORMIE BBO

Organizatorem turnieju są Mazowieckie TKKF w Warszawie i Ognisko TKKF „Kubuś” Sierpc

Turniej zostanie rozegrany na maxy 27-30 rozdań w niedzielę, 6 grudnia 2020 r o godz. 16.00 przy maksymalnej ilości 40 par.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest zapisanie się z partnerem na stronie http://ozbs-plock.org/  http://ozbs.plocman.pl/bridgeregister/index2.php?tp=273

Przy zapisywaniu konieczne jest podanie niku-BBO w celu przygotowania listy na platformie BBO uprawnionych par do udziału w tym turnieju. Musimy się zabezpieczyć przed udziałem osób przypadkowych.

Po zapisaniu się na stronie OZBS /najważniejsze/ należy sprawdzić, czy zmieściliśmy się w limicie par. Następnym krokiem jest obowiązek zalogowania się na BBO najpóźniej o 15.45 i zarejestrowanie się do naszego turnieju, umieszczonego na liście turniejów bezpłatnych. Sędzia musi mieć czas na przygotowanie w razie awaryjnych sytuacji.

Impreza jest dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i Gminy Miasto Sierpc. Organizator przewidział puchary i nagrody dla najlepszych 3 par, które będą dostarczone po rozegraniu turnieju.

W razie pytań tel. 601 275 197