Kalendarz planowanych imprez sportowo-rekreacyjnych na rok 2019 organizowanych przez Ognisko TKKF „Kubuś” Sierpc

 

  1. Powitanie Nowego Roku na Sportowo, las walerianowski, 1 stycznia

  2. VI Warcabowe Grand Prix Sierpca, CKiSz Sierpc, cykl 4 turniejów luty, marzec, 24 października, 28 listopada

  3. Sierpecka Liga Szachowa, CKiSz Sierpc, cykl 4 turniejów luty, marzec, 17 października, 21 listopada

  4. XXI Memoriał im. Włodzimierza Szelenbauma w brydżu sportowym par, Sierpc, 24 marca

  5. IV Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Sierpca w Kręgle, Sierpc,  10 kwietnia

  6. Wiosenny Turniej Szachowy, Sierpc, 25 kwietnia
  7. Testy Coopera nad Jeziórkami – marszowy i biegowy, Sierpc, 1 maja

  8. IV Integracyjny Borkowski Bieg – biegi dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, Borkowo Kościelne,  7 czerwca
  9. Wakacyjny festyn sportowo-rekreacyjny, Bledzewo, 8 czerwca 

  10. IV Bieg Dwóch Jezior (bieg 15 km, cross rowerowy 15 km) Szczutowo – Słupia – Urszulewo – Szczutowo, marsz nordic walking (5 km)  Urszulewo  – Szczutowo, 21 września.

  11. Miesiąc dla Zdrowia, Sierpc, październik

  12. V Otwarte Mistrzostwa Sierpca w Kręgle (turniej indywidualny) Sierpc,23 października

  13. Turniej Brydża Sportowego Par z okazji Święta Niepodległości, Sierpc, 9 listopada
  14. Jesienny Turniej Szachowy, Sierpc
  15. Mikołajkowy Turniej Szachowy, Sierpc,  1 grudnia 

    Ośrodek Terapii Ruchowej dla osób trzeciego wieku, Ośrodek Terapii Ruchowej dla osób niepełnosprawnych – zajęcia stałe

     

    Kalendarz imprez odbytych w 2019 r.

     

      1. Powitanie Nowego Roku na Sportowo – las walerianowski – 1 stycznia 2019 r.

      2. Pogrzeb Bożeny Bączkowskiej – Warszawa – 11 stycznia 2019 r.

      3. 74. rocznica mordu w sierpeckim klasztorze – Sierpc – 20 stycznia 2019 r.

      4. XIV Bieg o Puchar Bielan i XXXVI Bieg Chomiczówki – Warszawa – 20 stycznia 2019 r.

      5. XVII Krajowy Zjazd Delegatów TKKF – Warszawa – 2 lutego 2019 r.

      6. II Cross Wapionka – Górzno -17 lutego 2019 r.

      7. VI Warcabowe Grand Prix Sierpc. Pierwsza runda– Sierpc – 21 lutego 2019 r.

      8. III Włocławski Bieg po Życie – Włocławek – 24 lutego 2019 r.

      9. Sierpecka Liga Szachowa – Sierpc – 28 lutego 2019 r.

      10. Bal Sportu i Rekreacji – Studzieniec – 1 marca 2019 r.

      11. VII Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Radotki – 3 marca 2019 r.

      12. VI Warcabowe Grand Prix Sierpc. Druga runda – Sierpc – 21 marca 2019 r.

      13. Plebiscyt Sportowiec Roku Ziemi Sierpeckiej – Sierpc – 21 marca 2019 r.

      14. XXI Memoriał im. Włodzimierza Szelenbauma w Brydżu Sportowym Par – Sierpc – 24 marca 2019 r.

      15. Vladislavia Cross etap 1 – Włocławek – 24 marca 2019 r.

      16. Sierpecka Liga Szachowa – Sierpc – 28 marca 2019 r.

      17. IV Charytatywny Bieg Razem dla Autyzmu – Płock – 31 marca 2019 r.

      18. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Ogniska TKKF „Kubuś – Sierpc – 4 kwietnia 2019 r.

      19. 70-lecie LZS w powiecie sierpeckim – Sierpc – 5 kwietnia 2019 r.

      20. Brevet 200 km – Pomiechówek – 6 kwietnia 2019 r.

      21. IV Bieg Wiosny Tustań – Gmina Naruszewo – 7 kwietnia 2019 r.

      22. IV Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Sierpca w Kręgle – Sierpc – 10 kwietnia 2019 r.

      23. Bieg Oshee – Warszawa – 14 kwietnia 2019 r.

      24. Wiosenny Turniej Szachowy – Sierpc – 25 kwietnia 2019 r.

      25. Wyścig Rowerowy Piękny Wschód – Parczew – 27-28 kwietnia 2019 r.

      26. Run Toruń – Toruń – 28 kwietnia 2019 r.

      27. Impreza turystyczno-rekreacyjna – Żółkiew-Lwów-Chełm-Polesie- 28 kwietnia – 3 maja 2019 r.

      28. 1 Maja na Sportowo – Sierpc – 1 maja 2019 r.

      29. 28. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja – Sierpc – 3 maja 2019 r.

      30. Bieg Konstytucji 3 Maja – Golub Dobrzyń – 3 maja 2019 r.

      31. XI Uliczny Bieg pomiędzy Zamkami Ciechanów – Opinogóra Górna – 5 maja 2019 r.

      32. II Ultramaraton Warmiński Warneland 2019 – Olszyn – 10 maja 2019 r.

      33. Wojewódzki Drużynowy Turniej Szachowy „Złota Wieża” – Sierpc – 12 maja 2019 r.

      34. VII Bieg Europejski – Płock – 12 maja 2019 r.

      35. XVI Mazowiecki Zlot Sportowo-Rekreacyjny TKKF – Soczewka – 17-19 maja 2019 r.

      36. II Mazowiecki Festyn Zdrowy i Aktywny Senior – Soczewka – 18 maja 2019 r.

      37. XIX Bieg Uliczny Solidarności Regionu Płockiego im Krzysztofa Zywera – Płock – 18 maja 2019 r.

      38. Eko-Bieg Wiosny – Cekanowo – 18 maja 2019 r.

      39. X Bieg Papiernika – Kwidzyn – 18 maja 2019 r.

      40. VII Bieg Kwitnących Ogrodów – Kuchary Królewskie – 19 maja 2019 r.

      41. Pogrzeb Krzysztofa Sobczaka – Sierpc – 22 maja 2019 r.

      42. III Sierpecki Maraton Rowerowy 24 h – Sierpc – 25-26 maja 2019 r.

      43. Brevet 300 km – Charsznica 25 maja 2019 r.

      44. Gmina Mochowo Biega – Mochowo – 30 maja 2019 r.

      45. XXIII Maraton Trzeźwości – Gozdowo – 31 maja 2019 r.

      46. V RYKOwisko Ultra Trail – Gorzewo – 1 czerwca 2019 r.

      47. VI Maraton Podróżnika – Warka – 1-2 czerwca 2019 r.

      48. III Kraszewski Bieg po Zdrowie – Kraszewo Gaczułty – 2 czerwca 2019 r.

      49. Run&Bike&Run Dużego Dziecka, Nordic Walking – Głuche – 2 czerwca 2019 r.

      50. IV Integracyjny Bieg Borkowski – Borkowo Kościelne – 7 czerwca 2019 r.

      51. Rodzinny Festyn Sportowo-Rekreacyjny – Bledzewo – 8 czerwca 2019 r.

      52. Gostyniński Bieg Zamkowy – Gostynin – 8 czerwca 2019 r.

      53. X Bieg Napoleoński – Szabda – 9 czerwca 2019 r.

      54. XVI Bieg Trzeźwości – Mochowo-Parcele – 11 czerwca 2019 r.

      55. X Bieg im. Zdzisława Krzyszkowiaka Sierpecka Piątka – Sierpc – 15 czerwca 2019 r.

      56. Brevet 400 km – Pomiechówek – 15 czerwca 2019 r.

      57. III Bieg Wiatraków Ziemi Żuromińskiej – Żuromin – 23 czerwca 2019 r.

      58. Brevet 600 km – Charsznica – 26 czerwca 2019 r.

      59. VIII Bieg Anny Wazówny – Brodnica – 6 lipca 2019 r.
      60. 29 Bieg Powstania Warszawskiego – Warszawa – 27 lipca 2019 r.

      61. Bieg Hero Run Ogrodniczki – Białystok – 28 lipca 2019 r.

      62. Nordic Walking o Puchar Ziemi Dobrzyńskiej – Skrwilno – 28 lipca 2019 r.

      63. Krystyna Chojnacka – gość specjalny w Klubie Senior + – Sierpc – 31 lipca 2019 r.

      64. V Bieg Bodzanowski o Puchar Wójta Gminy Bodzanów – Bodzanów – 15 sierpnia 2019 r.

      65. 19. Wyścig kolarski Paryż – Brest – Paryż – Francja – 18 sierpnia 2019 r.

      66. Impreza turystyczna – Niechorze – 24-30 sierpnia 2019 r.

      67. XIV Rypiński Bieg po Zdrowie Doliną Rypienicy – Rypin – 31 sierpnia 2019 r.

      68. Bieg 4F Praska Piątka – Warszawa – 31 sierpnia 2019 r.

      69. VIII Półmaraton Uzdrowiska Ciechocinek. Bieg na 10 km – Ciechocinek – 1 września 2019 r.

      70. IX Iławski Półmaraton La Rive – Iława – 8 września 2019 r.

      71. 8. Półmaraton Dwóch Mostów – Płock – 15 września 2019 r.

      72. V Lipnowski Bieg Uliczny – Lipno – 15 września 2019 r.

      73. IV Bieg Dwóch Jezior – Szczutowo – 21 września 2019 r.

      74. Jesienne Biegi Przełajowe – Studzieniec – 26 września 2019 r.

      75. Inauguracja Miesiąca dla Zdrowia – Sierpc – 1 października 2019 r.

      76. V Sierpecka Dziesiątka – Sierpc – 13 października 2019 r.

      77. Sierpecka Liga Szachowa. Trzecia runda – Sierpc – 17 października 2019 r.

      78. 8 Tumska Dycha – Płock – 20 października 2019 r.

      79. V Indywidualne Mistrzostwa Sierpca w Kręglach – Sierpc – 23 października 2019 r.

      80. VI Warcabowe Grand Prix Sierpca. Trzecia runda – Sierpc – 24 października 2019 r.

      81. Jubileusz 60-lecia SML-W w Sierpcu – Sierpc – 25 października 2019 r.

      82. Turniej Brydża Sportowego Par z okazji Narodowego Święta Niepodległości i Dnia Edukacji Narodowej – Sierpc – 6 listopada 2019 r.