Kalendarz planowanych imprez sportowo-rekreacyjnych na rok 2019 organizowanych przez Ognisko TKKF „Kubuś” Sierpc

 

  1. Powitanie Nowego Roku na Sportowo, las walerianowski, 1 stycznia

  2. VI Warcabowe Grand Prix Sierpca, CKiSz Sierpc, cykl 4 turniejów luty, marzec, październik, listopad

  3. Sierpecka Liga Szachowa, CKiSz Sierpc, cykl 4 turniejów luty, marzec, październik, listopad

  4. XXI Memoriał im. Włodzimierza Szelenbauma w brydżu sportowym par, Sierpc, 24 marca

  5. IV Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Sierpca w Kręgle, Sierpc,  10 kwietnia

  6. Wiosenny Turniej Szachowy, Sierpc, 25 kwietnia
  7. Testy Coopera nad Jeziórkami – marszowy i biegowy, Sierpc, 1 maja

  8. IV Integracyjny Borkowski Bieg – biegi dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, Borkowo Kościelne,  7 czerwca
  9. Wakacyjny festyn sportowo-rekreacyjny, Bledzewo, 8 czerwca 

  10. IV Bieg Dwóch Jezior (bieg 15 km, cross rowerowy 15 km) Szczutowo – Słupia – Urszulewo – Szczutowo, marsz nordic walking (5 km)  Urszulewo  – Szczutowo, 21 września.

  11. Miesiąc dla Zdrowia, Sierpc, październik

  12. V Otwarte Mistrzostwa Sierpca w Kręgle (turniej indywidualny) Sierpc, październik

  13. Turniej Brydża Sportowego Par z okazji Święta Niepodległości, Sierpc, 9 listopada
  14. Jesienny Turniej Szachowy, Sierpc
  15. Mikołajkowy Turniej Szachowy, Sierpc,  1 grudnia 

    Ośrodek Terapii Ruchowej dla osób trzeciego wieku, Ośrodek Terapii Ruchowej dla osób niepełnosprawnych – zajęcia stałe

     

    Kalendarz imprez odbytych w 2019 r.

    1. Powitanie Nowego Roku na Sportowo – las walerianowski – 1 stycznia 2019 r.

    2. Pogrzeb Bożeny Bączkowskiej – Warszawa – 11 stycznia 2019 r.

    3. 74. rocznica mordu w sierpeckim klasztorze – Sierpc – 20 stycznia 2019 r.

    4. XIV Bieg o Puchar Bielan i XXXVI Bieg Chomiczówki – Warszawa – 20 stycznia 2019 r.

    5. XVII Krajowy Zjazd Delegatów TKKF – Warszawa – 2 lutego 2019 r.

    6. II Cross Wapionka – Górzno -17 lutego 2019 r.

    7. VI Warcabowe Grand Prix Sierpc. Pierwsza runda– Sierpc – 21 lutego 2019 r.

    8. III Włocławski Bieg po Życie – Włocławek – 24 lutego 2019 r.

    9. Sierpecka Liga Szachowa – Sierpc – 28 lutego 2019 r.

    10. Bal Sportu i Rekreacji – Studzieniec – 1 marca 2019 r.

    11. VII Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Radotki – 3 marca 2019 r.

    12. VI Warcabowe Grand Prix Sierpc. Druga runda – Sierpc – 21 marca 2019 r.

    13. Plebiscyt Sportowiec Roku Ziemi Sierpeckiej – Sierpc – 21 marca 2019 r.

    14. XXI Memoriał im. Włodzimierza Szelenbauma w Brydżu Sportowym Par – Sierpc – 24 marca 2019 r.

    15. Vladislavia Cross etap 1 – Włocławek – 24 marca 2019 r.

    16. Sierpecka Liga Szachowa – Sierpc – 28 marca 2019 r.

    17. IV Charytatywny Bieg Razem dla Autyzmu – Płock – 31 marca 2019 r.

    18. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Ogniska TKKF „Kubuś – Sierpc – 4 kwietnia 2019 r.

    19. 70-lecie LZS w powiecie sierpeckim – Sierpc – 5 kwietnia 2019 r.

    20. IV Bieg Wiosny Tustań – Gmina Naruszewo – 7 kwietnia 2019 r.

    21. IV Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Sierpca w Kręgle – Sierpc – 10 kwietnia 2019 r.

    22. Bieg Oshee – Warszawa – 14 kwietnia 2019 r.

    23. Wiosenny Turniej Szachowy – Sierpc – 25 kwietnia 2019 r.

    24. Wyścig Rowerowy Piękny Wschód – Parczew – 27-28 kwietnia 2019 r.

    25. Run Toruń – Toruń – 28 kwietnia 2019 r.

    26. Impreza turystyczno-rekreacyjna – Żółkiew-Lwów-Chełm-Polesie- 28 kwietnia – 3 maja 2019 r.

    27. 1 Maja na Sportowo – Sierpc – 1 maja 2019 r.

    28. 28. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja – Sierpc – 3 maja 2019 r.

    29. Bieg Konstytucji 3 Maja – Golub Dobrzyń – 3 maja 2019 r.

    30. XI Uliczny Bieg pomiędzy Zamkami Ciechanów – Opinogóra Górna – 5 maja 2019 r.

    31. II Ultramaraton Warmiński Warneland 2019 – Olszyn – 10 maja 2019 r.

    32. Wojewódzki Drużynowy Turniej Szachowy „Złota Wieża” – Sierpc – 12 maja 2019 r.

    33. VII Bieg Europejski – Płock – 12 maja 2019 r.

    34. XVI Mazowiecki Zlot Sportowo-Rekreacyjny TKKF – Soczewka – 17-19 maja 2019 r.

    35. II Mazowiecki Festyn Zdrowy i Aktywny Senior – Soczewka – 18 maja 2019 r.

    36. XIX Bieg Uliczny Solidarności Regionu Płockiego im Krzysztofa Zywera – Płock – 18 maja 2019 r.

    37. Eko-Bieg Wiosny – Cekanowo – 18 maja 2019 r.

    38. X Bieg Papiernika – Kwidzyn – 18 maja 2019 r.

    39. VII Bieg Kwitnących Ogrodów – Kuchary Królewskie – 19 maja 2019 r.

    40. Pogrzeb Krzysztofa Sobczaka – Sierpc – 22 maja 2019 r.

    41. III Sierpecki Maraton Rowerowy 24 h – Sierpc – 25-26 maja 2019 r.

    42. Gmina Mochowo Biega – Mochowo – 30 maja 2019 r.

    43. XXIII Maraton Trzeźwości – Gozdowo – 31 maja 2019 r.

    44. V RYKOwisko Ultra Trail – Gorzewo – 1 czerwca 2019 r.

    45. VI Maraton Podróżnika – Warka – 1-2 czerwca 2019 r.

    46. III Kraszewski Bieg po Zdrowie – Kraszewo Gaczułty – 2 czerwca 2019 r.

    47. Run&Bike&Run Dużego Dziecka, Nordic Walking – Głuche – 2 czerwca 2019 r.

    48. IV Integracyjny Bieg Borkowski – Borkowo Kościelne – 7 czerwca 2019 r.

    49. Rodzinny Festyn Sportowo-Rekreacyjny – Bledzewo – 8 czerwca 2019 r.

    50. Gostyniński Bieg Zamkowy – Gostynin – 9 czerwca 2019 r.

    51. X Bieg Napoleoński – Szabda – 9 czerwca 2019 r.

    52. XVI Bieg Trzeźwości – Mochowo-Parcele – 11 czerwca 2019 r.