W środę, 8 lipca 2020 r., obył się pogrzeb Sławomira Tyndorfa, który był członkiem Ogniska TKKF „Kubuś” od 1983 r. W roku 2018 Walne Zebranie nadało mu tytuł Honorowego Członka Ogniska TKKF „Kubuś”.

Sławomir Tyndorf był zapalonym brydżystą. Nauczył się grać od swojego ojca. Nikt, tak jak on nie potrafił licytować i rozgrywać. Jego umiejętność analitycznego myślenia stała się wręcz legendarna. Widocznie uznano, że czas, aby usiadł przy innych stolikach. Może stęsknili się już za nim jego partnerzy śp. Włodek Szelenbaum, Krzysiek Adamski, Andrzej Nowicki, Wojciech Wilkowski i chcieli, by znów zagrał z nimi.

W tym roku musieliśmy ze względu na koronawirusa XXII Memoriał im. Włodzimierza Szelenbauma w Brydżu Sportowym Par przełożyć na jesień. Liczyliśmy, że weźmie w nim udział po raz kolejny Sławomir Tyndrof. Los chciał inaczej. Już nie spotkamy się przy zielonym stoliku, nie powspominamy wyjazdów i turniejów, podczas których reprezentowałeś sierpecką ziemię. Wierzymy jednak, że kiedyś zobaczymy się jeszcze i rozegramy niejednego roberka.

Pożegnaliśmy profesora sierpeckiego brydża. Na zawsze zostanie w naszej pamięci.

Link do albumu zdjęć