W Golubiu Dobrzyniu odbył się Ogólnopolski Bieg Przełajowy. Mistrzostwa Polski Weteranów Kobiet i Mężczyzn. Do pokonania był dystans 10 km. Wystartowało 158 zawodników, wśród których byli także reprezentanci TKKF „Kubuś” Sierpc. Oto uzyskane przez nich wyniki:

Zbigniew Królikowski zajął 27 miejsce w klasyfikacji generalnej i IV miejsce w kategorii M4 (50-54 lata) z czasem 38 min 57 sek.

Paweł Kaźmierczak zajął 109 miejsce w klasyfikacji generalnej i IX miejsce w kategorii M6 (60-44 lata) z czasem 38 min 57 sek.

Paulina Kaźmierczak – Myszyńska zajęła 126 miejsce w klasyfikacji generalnej i III miejsce w kategorii K1 (35-39 lat) z czasem 53 min 37 sek.

Krystyna Chojnacka zajęła 143 miejsce w klasyfikacji generalnej i I miejsce w kategorii K7 (65-69 lat) z czasem 57 min 25 sek.

Bogumiła Kaźmierczak zajęła 156 miejsce w klasyfikacji generalnej i III miejsce w kategorii K6 (60-64 lata) z czasem 1:10,02