Trójka biegaczy reprezentujących Ognisko TKKF „Kubuś” wzięła udział w jednym z najstarszych biegów w Polsce – Biegu Chomiczówki. Odbył się on po raz trzydziesty trzeci. Na starcie stanęło ponad tysiąc trzysta osób. Do pokonania były trzy pętle po 5 km każda. Najszybciej z naszych biegaczy dystans 15 km pokonał Zbigniew Królikowski. Z czasem 1 godzina 2 minuty i 23 sekundy zajął 157. miejsce w klasyfikacji generalnej i ósme wśród pięćdziesięciolatków. Stanisław Piórkowski uzyskał czas 1:24,23. Dało mu to 87. miejsce w kategorii M50. Najstarszy z biegaczy Ogniska TKKF „Kubuś”, Ryszard Wiśniewski, w tym roku skończył 75 lat. W swojej kategorii wiekowej zajął piąte miejsce. Uzyskał czas 1:24:39.