Drużynowe Mistrzostwa Sierpca w Kręglach odbyły się już po raz ósmy. Sportowa rywalizacja i dobra zabawa sprawiły, że nawet ci, którzy nie stanęli na podium, odchodzili z uśmiechem i zapowiadali rewanż na kolejnym turnieju.

Organizatorami zawodów byli Zarząd Osiedla nr 7, Ognisko TKKF „Kubuś” i Hotel Skansen Conference & Spa. Przybyłych powitali prezes Ogniska Jakub Grodzicki i przewodniczący Osiedla Przemysław Burzyński. Do rozgrywek zgłosiły się dwadzieścia cztery dwuosobowe drużyny: dwanaście kobiecych i dwanaście męskich. Liczył się każdy punkt. Wśród pań bezapelacyjnie zwyciężyła para Ogniska TKKF „Kubuś” Hanna Pawłowska i Dorota Leśniewska, która uzyskała 105 punktów. Drugie miejsce, podobnie jak przed rokiem, wywalczyły Elżbieta Bombalicka i Krystyna Trukawka (TKKF „Kubuś”) —88 pkt. Na trzecim miejscu uplasowały się zeszłoroczne zwyciężczynie Maria Olejniczak i Teresa Bogucka (Osiedle nr 2) — 84 punkty.

Losy tytułu mistrzowskiego wśród mężczyzn ważyły się do ostatnich chwil. Tegorocznymi drużynowymi mistrzami Sierpca w kręglach zostali Rafał Gołębiewski i Mariusz Kopyciński, którzy zdobyli 121 punktów. Drugie miejsce zajęli Jarosław Ablewski i Jan Szymański — 103 punkty, a trzecie Artur Kolasiak i Janusz Ziemło — 95 punktów.

Dla najlepszych były puchary od Zarządu Osiedla nr 7 i upominki od Banku Spółdzielczego w Starej Białej, oddział w Sierpcu.