W środę, 23 listopada 2022 r. w restauracji Koneser w Sierpcu odbyło się zebranie podsumowujące sześćdziesiąty rok działalności. Przybyłych członków powitał prezes Jakub Grodzicki. Chwilą ciszy uczczono pamięć zmarłego 16 listopada 2022 r. Honorowego Członka Ogniska, wieloletniego przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Andrzeja Sołtysiaka.

Podczas spotkania zostały wyświetlone trzy prezentacje: „Wariatów nie trzeba siać, czyli 60 lat Ogniska TKKF „Kubuś” Sierpc”, „2022 — 60 rok działalności Ogniska TKKF „Kubuś” Sierpc” oraz „2005 — początek działalności Ośrodka Terapii Ruchowej dla osób III wieku”.

—Zakładaliśmy, że w 2022 r. nasz kalendarz imprez zamknie się liczbą sześćdziesiąt. Okazuje się jednak, że zbliżamy się do siedemdziesięciu i wszystko wskazuje na to, że liczbę tę przekroczymy. Także uczcimy nie tylko 60-lecie Ogniska, ale też 700-lecie miasta — stwierdził prezes Jakub Grodzicki.

Osoby wyróżnione przez marszałka województwa mazowieckiego, które były nieobecne na gali 60-lecia odebrały Dyplomy Uznania.

Później przyszedł czas na uznanie dla tych, którzy reprezentują naszą organizację, miasto i powiat na imprezach sportowych w Polsce i zagranicą.

Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą przy muzyce.

 

Link do albumu zdjęć