W środę, 6 października 2021 r., odbyły się VII Indywidualne Mistrzostwa Sierpca w Kręglach. Organizatorami zawodów byli Mazowieckie TKKF w Warszawie oraz Osiedle nr 7, Ognisko TKKF „Kubuś” i Hotel Skansen Conference & Spa w Sierpcu. Impreza była dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Mistrzostwa odbywały się w dwóch kategoriach: kobiety i mężczyźni. Ze względu na pandemię liczba osób biorących udział w zawodach została ograniczona.

Jako pierwsze rozpoczęły panie. Rywalizacja była bardzo zacięta. Dzięki dwukrotnemu zdobyciu strike (strąceniu w jednym podejściu dziesięciu kręgli) wygrała Lucyna Oniszczuk z TKKF „Kubuś” Sierpc. Zdobyła 100 punktów. Drugie miejsce zajęła Danuta Chylicka LZS Sierpc – 87 punktów. O tym, kto zajmie ostatnie miejsce na podium zadecydowała ostatnia runda. Zaledwie dwoma punktami wygrała Maria Zglińska z TKKF „Kubuś” (83 pkt), która wyprzedziła Marię Olejniczak z Osiedle nr 2 (81 pkt).

Wśród mężczyzn mistrzem został sierpczanin Marcin Nowak (115 pkt). Drugie miejsce zajął Jan Szymański z Sierpca (113 pkt), a trzecie Jakub Grodzicki TKKF Kubuś (110 pkt).

Dla osób, które stanęły na podium były puchary i nagrody w postaci bonów. Dodatkowe wyróżnienia otrzymali najlepsi mieszkańcy Osiedla nr 7 Krystyna Trukawka i Mariusz Kędzierski.