Prawie 300 zawodników wzięło udział w Biegu Tropem Wilczym. Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Radotkach koło Płocka. Można było sprawdzić się w symbolicznym marszobiegu na dystansie 1963 metrów (1963 r. to rok śmierci ostatniego żołnierza wyklętego, który poległ w walce Józefa Franczaka), 5 km biegu głównym i 5 km marszu nordic walking.

W zawodach wzięła udział czwórka reprezentantów Ogniska TKKF „Kubuś” Sierpc.

W biegu na dystansie 5 km Stanisław Piórkowski zajął 157 miejsce open. Był XIIIw kategorii M3 (50 lat +). Jego czas to 32:38. Monika Kurlęda dobiegła do mety  jako 158 osoba. Była XXII w kategorii K2 (35-49 lat) z czasem 32:40.

W zawodach nordic walking tuż poza podium znalazł się Andrzej Będzikowski. Zajął IV miejsce w kategorii mężczyzn, V w klasyfikacji generalnej. Jego czas to 34:47.

Renata Będzikowska zajęła 39 miejsce open. Była dziewiętnasta w kategorii kobiet. Jej czas to 43:43.