Prawie dwa miesiące trwały rozgrywki w ramach Grand Prix Sierpca i Powiatu Sierpeckiego w Tenisie Ziemnym. W sobotę, 25 lipca 2020 r., odbyło się zakończenie zmagań.

Organizatorami zawodów byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ognisko TKKF „Kubuś” i UKS „Serw” Sierpc, a pomysłodawcą Radosław Nowakowski. Rywalizacja odbywała się na kortach Osiedla Zatorze i Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Tenisistów podzielono na dwie kategorie wiekowe: do 55 lat i powyżej 55 lat. Młodsi zawodnicy najpierw rozegrali mecze eliminacyjne w dwóch grupach. O tytuł mistrzowski walczyło w tej kategorii dziewięciu mężczyzn i jedna kobieta. Do półfinałów awansowali Arkadiusz Świeczkowski, Elżbieta Perzyńska, Dariusz Kraska i Tomasz Hoffman. Najpierw Tomasz Hoffman pokonał Dariusza Kraskę 7:0. Mecz pomiędzy Arkadiuszem Świeczkowskim i Elżbietą Perzyńską trwał dwa dni, bowiem ze względu na deszcz trzeba było go przerwać. Ostatecznie lepszy okazał się Arek, który wygrał 7:3. W spotkaniu o trzecie miejsce po bardzo zaciętym pojedynku Dariusz Kraska pokonał Elżbietę Perzyńską 7:4. Pojedynek finałowy rozpoczął się od prowadzenia Tomasza Hoffmana. Było już 4:2, ale Arkadiusz Świeczkowski zachował zimną krew, doprowadził do remisu i ostatecznie zwyciężył 7:5.

W kategorii powyżej 55 lat grało pięciu zawodników systemem każdy z każdym. Zwycięzcą został Janusz Jezierski. Drugie miejsce zajął Bogdan Wiśniewski, a trzecie Adam Słoma.

Dla zawodników były pamiątkowe puchary i dyplomy, a dla najlepszych upominki. Wyróżniono też najmłodszego tenisistę Grand Prix – Szymona Prackiego i najstarszego – Jakuba Grodzickiego. Gratulacje zawodnikom złożyli burmistrz Jarosław Perzyński i radny miejski Piotr Rzeszotarski.