W niedzielę, 24 marca 2019 r., w Zajeździe Kasztelan w Białasach odbył się XXI Memoriał Włodzimierza Szelenbauma w Brydżu Sportowym Par. Organizatorem zawodów było Ognisko TKKF „Kubuś” Sierpc.

Patronat honorowy objął Starosta Sierpecki. Patronem medialnym był Ekstra Sierpc. Impreza została dofinansowana ze środków Gminy Miasta Sierpc. Dodatkowe nagrody dla uczestników ufundowała Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu.

Przybyłych zawodników przywitał prezes Ogniska Jakub Grodzicki.

Chwilą ciszy uczono pamięć Włodzimierza Szelenbauma. Delegacja złożyła kwiaty i zapaliła znicze na jego grobie.

Zagrano dziesięć rund barometrem. Sędzią głównym był Kazimierz Falkowski.

Zwycięzcami zmagań zostali Danuta Krupnik i Ireneusz Jagielski Singelton Płock. Uzyskali wynik 63,15%. Drugie miejsce zajęli Leszek Dzieńkowski (Mazowsze Płock) i Tadeusz Gawroński (Piast I Feliksów) – 60,00%, W ubiegłym roku ta para również była druga. Trzecie miejsce wywalczyli Michał Maszenda i Krzysztof Wośkowiak z GOK Bielsk 59,63% ,

Nagrodę specjalną otrzymała najlepsza para Ogniska TKKF „Kubuś” Piotr Watemborski i Szczepan Okonkowski. Uhonorowano również pary mieszane. Dla zwycięzców w tej kategorii był okolicznościowy tort, a dla pozostałych mikstów – kuferki od OSM Sierpc. Specjalną statuetkę otrzymał najstarszy zawodnik Leszek Dzieńkowski z Płocka, który w tym roku skończył 80 lat.

Dla wszystkich zawodników był chleb z domowym smalcem i kiszonym ogórkiem od firmy Stelmański i oraz zupa chłopska z Zajazdu Kasztelan.