W Płocku-Radotkach zorganizowano siódmą edycję Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dystans 5 km pokonało 294 zawodników. Byli wśród nich reprezentanci Ogniska TKKF „Kubuś”.

Konrad Jażdżyk z czasem 21,04 zajął 31. miejsce w klasyfikacji generalnej i 15. miejsce w kategorii M2.

Stanisław Piórkowski zajął 201 miejsce w kat. open, 18 miejsce w kat. M3. Jego czas to 29.19.

Andrzej Górkowski był 266. W swojej kategorii M3 zajął 20 miejsce. Jego czas to 36 min. 26 s.

Danuta Górkowska była 267 z czasem 36,22. W swojej kategorii wiekowej K3 zajęła czwarte miejsce.

Imprezą towarzyszącą biegowi był marsz nordic walking na dystansie 5 km. Jako ósmy do mety doszedł Andrzej Będzikowski. Zajął on drugie miejsce w kategorii M2 (czas 36,00.)

Osiemnasta na mecie zameldowała się Bogumiła Piórkowska. W kategorii K3 zajęła trzecie miejsce (czas 40,57).