Nowy rok 2019 rozpoczął się wietrznie. Od samego rana padał deszcz. Ale pogoda nie przeszkodziła sportowcom. 1 stycznia maszerowaliśmy, biegaliśmy i jeździliśmy na rowerach.

Nowy Rok tradycyjnie już powitaliśmy na sportowo. W samo południe spotkaliśmy się w lesie walerianowskim i wspólnie przemierzyliśmy leśną trasę.

Organizatorami inicjującej sportowy kalendarz imprezy byli Ognisko TKKF „Kubuś” i Klub Rowerowy „Dynamo”. Na leśny parking przybyli piechurzy, nordicowcy, biegacze i rowerzyści. Sportowy rok z nami rozpoczęło blisko 40 osób.

Życzenia złożyli prezesi Małgorzata Brzezińska i Jakub Grodzicki. Lampką szampana wzniesiono toast za pomyślność, sportowe wyniki i jeszcze lepszą kondycję w 2019 roku.

Po krótkiej rozgrzewce przyszedł czas na wspólne wędrowanie. Piechurzy po lesie zrobili ponad 5 km. Nie oszczędzali się także biegacze i rowerzyści. A łatwo nie było. Pogoda nie rozpieszczała. Momentami padał intensywny deszcz, na szczęście pokazywało się od czasu do czasu słońce.

W doskonałych humorach wróciliśmy do domów. Chciało nam się ruszyć z kanapy i zacząć realizować swoje noworoczne postanowienia.

Link do albumu zdjęć

Link do filmu