Ostatnie zawody z cyklu Pucharu Bałtyku w nordic walking odbyły w się w Łebie. Wśród startujących na 10 km byli członkowie Ogniska TKKF „Kubuś” Małgorzata Brzezińska i Grzegorz Brzeziński. Pani Małgosia mimo kontuzji zdecydowała się wzięcie udziału w zawodach. Pogoda dała się we znaki kijkarzom. Bardzo wyczerpujący okazał się marsz po plaży. Piasek był bardzo miękki. Trzeba było włożyć wiele wysiłku, aby przejść ten odcinek. Nasi reprezentanci poradzili sobie świetnie.

Grzegorz Brzeziński zajął XVI miejsce w klasyfikacji generalnej. Był piąty w kategorii 50-59 lat. Jego czas to 1 godz,.13 min. 47 s. Małgorzata Brzezińska stanęła na trzecim miejscu podium w kat 50-59 lat. Dystans 10 km pokonała w 1:18,28. Zajęła XXII miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wieczorem na wszystkich czekał andrzejkowa zabawa. Kolejnego dnia dokonano podsumowania cyklu. Małgorzata Brzezińska była trzecia w kat. 40-49 lat z dorobkiem 133 pkt. Grzegorz Brzeziński również zajął trzecie miejsce w kat 50-59 lat – 125,5 pkt.