Zapraszamy do udziału w Mochowskiej Piątce

Mochowo to wieś gminna położona w województwie mazowieckim w powiecie sierpeckim. Przebiega przez nią droga wojewódzka 541 łącząca Lubawę przez Sierpc z Dobrzyniem nad Wisłą.

Bieg odbędzie się w sobotę, 3 czerwca 2023 r. o godzinie 10.00. Będzie to pierwsza edycja, zatem jest okazja do wpisania się w annały historii tej imprezy. Start i metę usytuowaliśmy na mochowskim boisku piłkarskim, które właśnie przeszło generalny remont. Trasa jest niezwykle urokliwa, głównie wśród pól i lasów, a na dodatek gór i trudnych podbiegów w ogóle nie ma. Postanowiliśmy też zadbać o stawy biegaczy, dlatego część trasy stanowić będzie utwardzona droga szutrowa. Po asfalcie również będzie można pobiegać.

Medale otrzymają wszyscy biegacze, którzy dobiegną do mety. Nie zabraknie też nagród dla najlepszych. Myślimy też o niespodziankach dla biegaczy.

A jakby ktoś już biegać nie mógł i do grona starszej młodzieży (takiej po sześćdziesiątce) się zaliczał, to zapraszamy na marsz nordic walking na dystansie ok. 1,3 km.

Szczegóły w regulaminie.

 

Zapisy http://www.chiptiming.pl/pl/zawody_szczegoly/Mochowska-Piatka